Firma Solplan

Firma SOLPLAN jako certyfikowany instalator oferuje montaż  systemów fotowoltaicznych. Pracujemy w oparciu o najlepsze  sprawdzone i certyfikowane produkty, które dają gwarancję  i bezpieczeństwo długoterminowej eksploatacji.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, montaż oraz pomoc  w załatwieniu wszelkich formalności  przyłączenia instalacji i skorzystania z dotacji programu „Mój Prąd”. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na potrzeby Klienta.

Jak działamy? 

Podczas pierwszego spotkania nasz doradca opowie jak działa instalacja fotowoltaiczna, przedstawi możliwości dofinansowania inwestycji oraz dokona analizy warunków technicznych miejsca, w którym chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne.

Na podstawie zebranych informacji zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Twoich potrzeb.

W skład oferowanych przez nas instalacji wchodzą produkty renomowanych światowych firm, wspólnie dokonamy wyboru optymalnego dla Ciebie zestawu.

Jeżeli chcesz możesz skorzystać z płatności ratalnej, wszystkie formalności z bankiem zostaną zrealizowane przez nas.

Montaż instalacji odbywa się w dogodnym dla Ciebie terminie a nasi certyfikowani instalatorzy dokonają montażu sprawnie i profesjonalnie.

Po montażu przygotujemy niezbędne dokumenty potrzebne do zgłoszenia Twojej instalacji do odpowiedniego dostawcy energii

Po uruchomieniu instalacji dedykowana aplikacja w Twoim smartfonie/tablecie/ komputerze pozwoli Ci sprawdzić:
–Jak działa instalacja,
–Ile energii produkujesz,
–Kiedy produkuje jej się najwięcej.

Dodatkowo przy liczniku na bieżąco sprawdzisz:
–Ile energii zużywasz,
–Ile energii trafia do dostawcy energii,
–Ile energii odbierasz z powrotem.

Jesteśmy firmą lokalną z Jastrzębia-Zdroju. Działamy na terenie województwa śląskiego i ościennych: opolskiego i małopolskiego. Jesteśmy blisko Ciebie i zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Skontaktuj się z nami